neděle 9. června 2013

Pokoj pro Madlenku

Mám dceru Madlenku a koncem června jí bude 7 let. I když už prvňáček je a školní rok je téměř u konce, rozhodla jsem se s Vámi podělit o to, jak jsem jí nedávno předělala pokoj, opět ve stylu Anglické sezóny a v jejích oblíbenách barvách. Mám stále více a více poptávek na návrhy dětských pokojíčků pro malé školáčky, tak se můžete inspirovat nebo se na mě obrátit.

 Dřevěnou postel s čelem jsme obložili palubkami, aby spaní bylo útulnější, současně šlo o to, aby zeď byla lépe izolována a palubky zeď chrání od nenechavých dětských ručiček a nožiček.

Postel se zkládá z těla postele D544 a jako čelo jsem použila díl D589, vše v bílé patině na šedé.

Detail čela postele, ráda používám i samolepky, které dodají příjmenou pohádkovou atmosféru.

Pracovní stolek je D467 se spoustou šuplíčků a schovek na dětské poklady, tenhle holky milují.

Použitá tapeta je od firmy Eijfinger a je k dostání také u nás v ochodě. Závěsy jsem si vymyslela a ušila sama. Kombinuji látky a krajky.

 Věšáčky jsou velmi praktickým doplňkem.


 Na hračky se velmi dobře hodí díly D183 a D187, nízké skíňky, nad nimi je potom velmi praktická police s věšáčky, kterou jsme upravili na míru, jedná se o díl D571.


Pokoj je velký zhruba 4 x 4 m.

Nemůže chybět ani toaletka a starodávné křesílko ještě po mně, po mojí mamince a možná ještě dál.... A pak už si můžeme jít hrát.
 Tak si to moc užij, Madlenko a nezapomeň si pokojíček občas uklidit, pak bude o to hezčí! :-) 
Máma

2 komentáře:

 1. Moc a moc Vás zdravím,
  páni, opravdu se Vám moc povedl, růžové skříňky jsou úžasné a pak to čílko u postele...nádhera, naší princezně by se též moc líbil. Také se mi moc líbí malé čtvercové okýnko.
  Také přejeme ať si jej plnými doušky užívá, a s tím uklízením...chi chi vidím to tak na první týden...(z vlastní zkušenosti), ale možná je Vaše princezna pořádnější.
  Mějte se krásně Zuzka morkusovic

  OdpovědětVymazat
 2. Milá Leedo,
  ten pokojíček je nádherný, úžasný a dokonalý .... Madlenka se má .... Marki

  OdpovědětVymazat