sobota 15. dubna 2017

Hobšovice 11 - již brzy!!

Chceme informovat všechny naše příznivce a tazatele, kdy už konečně otevřeme. Zaprvé, úspěšně jsme dílo zkolaudovali, za druhé ale ještě zbývá dodělat trochu venkovní úpravy, protože kolem domu je stále stavební nepořádek a není hotová příjezdová cesta, bez toho si ani otevření ještě neumíme představit.
Velmi rádi Vás v brzku uvítáme a uvádíme zde aktuální fotografie, abyste si dokázali představit, v jakém jsme nyní stadiu.
Fotky z interiréru:

Zatím co interiéry už jsou vesměs hotové a lákají dál, venkovní plochy ještě čekají na dokončení, právě dokončujeme chodník ze starých vápencových kvádrů a příjezdovou cestu. Brzy se zde bude pyšnit a nádherná kovaná brána. Pak už Vás konečně pozveme dále!! Díky všem za trpělivost.


Velký dík patří všem našim zaměstnancům a spolupracovníkům: Tomášovi, Monice, Pavlovi, Matějovi a Jaroslavovi, kteří neztrácejí víru a tahnou to s námi do konce. Díky moc. Leeda a David

3 komentáře:

 1. Leedo, krása veliká !!!!! Kochám se, kochám a obdivují vaši píli a vytrvalost ... stála za to .... Marki

  OdpovědětVymazat
 2. I já pravidelně sleduji, jak jste neuvěřitelně pilní a jaký kus práce je za Vámi vidět. Držím palce a těším se, až otevřete.Šárka

  OdpovědětVymazat
 3. Paráda, vynaložené úsilie prináša ovocie, je to nádherné a vďaka za záchranu starého statku. Obzvlášť vďaka za citlivú záchranu. Tešíme sa na návštevu.
  L

  OdpovědětVymazat